![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15696178
*
nr 1569 6178
Spegel
Barockstil, bemålad, 58x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2023
kl 20:06:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/10 22:13:04
1
200 kr
6/10 07:29:44
2
350 kr
6/10 07:30:57
1
300 kr
6/10 07:30:57
2
350 kr (Budbetjänt)
6/10 07:31:02
1
400 kr
6/10 15:16:58
2
600 kr
7/10 16:48:33
3
900 kr
9/10 18:42:06
4
900 kr
9/10 18:42:06
3
900 kr (Budbetjänt)
9/10 18:42:22
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1569 6178
Spegel
Barockstil, bemålad, 58x33 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/10 22:13:04 | 1 | 200 kr |
6/10 07:29:44 | 2 | 350 kr |
6/10 07:30:57 | 1 | 300 kr |
6/10 07:30:57 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
6/10 07:31:02 | 1 | 400 kr |
6/10 15:16:58 | 2 | 600 kr |
7/10 16:48:33 | 3 | 900 kr |
9/10 18:42:06 | 4 | 900 kr |
9/10 18:42:06 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
9/10 18:42:22 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:27